به اعتقاد ما اتفاقات مهمی هستند که در زندگی اشخاص به وجود می آید و می تواند سوژه های فوق العاده ای در نگاه هنرمند ایجاد نماید.
عروسی ، نامزدی ، تولد ، سالگرد ازدواج و همه اینها ، از مهم ترین اتفاقات زندگی هر کس بشمار می آید. ما می کوشیم تا با دید هنرمندانه و استفاده از علوم سینمایی به همراه تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا ، رسالت خود را در این حیطه به نحو احسن ایفا نماییم.
منو های پایه:
این منو ها به صورت استاندارد برای فیلم برداری و عکاسی از باغ یا عمارت و آتلیه و مراسم  طراحی شده ، در این منو ها عکاسی و فیلم برداری با کیفیت مناسب به شما تضمین میگردد ، همچنین شما میتوانید بر اساس نیاز خود موارد مختلف دیگر را به این پکیج اضافه کنید تا به نتیجه مطلوب خود برسید .
منوی لاکچری :
در این پکیج از لوازم مدرن و رباتیک سینمایی و همچنین تصاویر هوایی بهره کامل گرفته میشود تا حس پرستیژی و لاکچری بودن را در فیلم نهایی احساس نمایید.
منوی مستند سینمایی هستی :
در این منو گروه فیلمسازی سپیدار به ۲ قسمت تقسیم میشود و یک گروه از ابتدای روز با عروس و گروه دیگر با داماد همراه میشود ، این فیلم به شیوه مستند کارگردانی میشود و کلیه اتفاقتی که از ابتدای روز تا پایان شب مراسم برای عروس داماد می افتد می تواند سوژه های خوبی برای تیم مستند ساز  باشد. در این پکیج همه چیز ماهیت مستند دارد و به صورت واقعی اتفاق می افتد ، از جمله : آرایش عروس در آرایشگاه ، حاضر شدن داماد ، به هم رسیدن ، وداع با خانواده ها و از زیر قرآن رد شدم ، گل آرایی ماشین عروس ، آماده شدن سالن عروسی ، ورود مهمانها به سالن و …
در استودیو سپیدار شما توقع بالاترین کیفیت تصویری را در ابعاد ۴K و full HDداشته باشید. تدوین فیلم ها توسط تیم حرفه ای تدوینگر خانم و آقا به صورت ۴K و تمام اچ دی (full HD) تدوین و مونتاژ میگردد.
با توجه به نوع مراسم و انتخاب شما ، فیلم برداری بصورت تک دوربینه و چند دوربینه صورت میگیرد و همچنین از لوازم مختلف حرکتی از قبیل کرین ، اسلایدر ، مووی کم ، استادی کم ، تصویربرداری هوایی (هلی شات) ، ریل تراولینگ ، پروجبپ و … بهره خواهیم برد تا زیبا ترین تصاویر را از زیبا ترین روز زندگیان ثبت کنیم.
تمام تلاش ما آن است تا فیلمی را برای شما تهیه کنیم تا علاوه بر استفاده از روش ها و امکانات روز دنیا ، بتواند جذابیت خود را برای همیشه حفظ نماید.
ساخت کلیپ اسپرت ، کلیپ پروژکشن شب عروسی ، فیلمبرداری از باغ – آتلیه – مراسم ، ساخت کلیپ در ارومیه، خارج از ارومیه و خارج از کشور و … خدماتیست که در استودیو سپیدار ارائه میشود.